درباره ما

About us

about

شرکت کارمانیا پارس ژن برترین شرکت برای کمک به شما !

شرکت کارمانیا پارس ژن از سال 1395 تاسیس گردید. در ابتدای امر با تولید کیت الایزا برای اندازه گیری TNF-alpha انسانی شروع به کار کرد. در ادامه با تلاش زیاد و خستگی ناپذیر به تولید کیت های بیشتر در زمینه سایتوکین ها، اکسیدان ها و آنتی اکسیدان ها روند رو به پیشرفت خود را تکمیل کرد. اکنون شرکت کارمانیا پارس ژن با ورود به تولید اقلامی از جمله ستون های استخراج DNA/RNA و موارد مصرفی مانند میکروتیوب های دستگاه های Real-Time PCR و سر سمپلر های فیلتر دار، قسمت اعظمی از نیاز آزمایشگاه های داخل کشور را تامین می کند. مؤسسین این شرکت از برجسته ترین اساتید دانشگاه هستند که با اتصال علم به صنعت و با همکاری با مهندسین در رشته های مختلف در راستای بی نیاز کردن کشور عزیزمان از کالاهای وارداتی گامی بزرگ برای حفظ عزت مردم عزیز کشورمان برداشته اند. همکاران ما و همچنین شما محققین گرامی بزرگترین شاخص قدرت ما هستید.
تیم ما

Our Team

عکس محمد کاظمی

دکتر محمد کاظمی

دکتر محمد کاظمی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و دانش آموخته رشته ایمونولوژی از دانشگاه تربیت مدرس تهران می باشد. ایشان از بدو تاسیس شرکت مدیر عامل شرکت می باشند. نامبرده دارای بیش از 179 مقاله ISI در مباحث مختلف ایمونولوژی می باشد.
عکس محمد بخشی

محمد حسین بخشی

محمد حسین بخشی، کارشاس ارشد ژنتیک و مسئول فنی شرکت کارمانیا پارس ژن، از بدو تاسیس شرکت در این پست فعالیت داشته اند. نامبرده دارای مقالات متعددی در زمینه ژنتیک پزشکی می باشد.
عکس محمد کاظمی

دکتر اشرف کریمی نیک

دکتر اشرف کریمی نیک، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان و دانش آموخته رشته باکتری شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز می باشد. ایشان از بدو تاسیس شرکت مسئول بخش مولکولار شرکت می باشند. نامبرده دارای مقالات متعددی در زمینه باکتری شناسی و ویروس شناسی می باشد. مدیر کل پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی از سوابق اجرایی نامبرده می باشد.
چرا ما

? Why Us

ایکون خانه

نازل ترین قیمت ها

کارمانیا پارس ژن , تولید کننده انواع کیت ها , میکروتیوب ها و ستون ها قیمت های نازلی برای شما عزیزان قرار داده است .
ایکون پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

کارمانیا پارس ژن , تولید کننده انواع کیت ها، میکروتیوب ها و ستون ها با پشتیبانی 24 ساعته اماده ی خدمت به شماست .
ایکون ضمانت ارجاع

ضمانت ارجاع

کارمانیا پارس ژن , تولید کننده انواع کیت ها , میکروتیوب ها و ستون ها ضمانت ارجاع دارد و در صورت نارضایتی شما عزیزان، مبلغ به صورت کامل برگرداننده میشود .